Lübnan’dan tanıtım atağı!

Siyasi ve ekonomik krizin pençesindeki Lübnan'ın yeni turizm sloganı "Beni en deli halimle sev"...

Siyasi ve ekonomik krizlerle mücadele eden Lübnan, kaybettiği turizm gelirlerini yeniden elde etmek için sıra dışı bir tanıtım stratejisi geliştirdi.

Eksikleri ve devam eden kaosa rağmen ülkede tatil yapılabileceği mesajı veren slogan, sosyal medya kampanyasının yanında, havaalanları ve uçakları da süsleyecek.

Kampanya ile ilgili açıklama yapan Lübnan Turizm Bakanı Velid Nasır, sloganı Dubai merkezli reklam şirketi TBWA'nın ücret almaksızın geliştirdiğini belirterek "Bu bizim dünyaya göstereceğimiz turistik kimliğimiz olacak" dedi.

Ekonomik ve siyasi krizlerin pençesindeki bir ülkeyi pazarlamanın zorluğuna değinen TBWA'nın Kreatif Direktörü Velid Kenan ise sloganı Lübnan halkından esinlenerek bulduklarını belirterek, "Burası bizim ülkemiz, çılgın bir ülke, gece hayatı çılgın, yemeği ve cömertliği çılgın. Ve Lübnan'daki durum ne kadar çılgın olursa olsun, tek söyleyebileceğimiz, 'seni deliliğin içinde seviyoruz'" şeklinde konuştu.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: [email protected]

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (179 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.