Lufthansa Hava Yolları’nı kullanacaklar dikkat!

Zam konusunda anlaşamayan Lufthansa pilotları bu hafta yeniden greve giriyor.

Almanya’da 5 binden fazla pilotu temsil eden Vereinigung Cockpit (VC) sendikası, Lufthansa pilotlarının bu hafta yeniden greve gideceğini açıkladı. Söz konusu grevin ücret anlaşmazlığını tırmandırması ve uçuşlarda daha fazla karmaşaya neden olması bekleniyor.

Vereinigung Cockpit, hem yolcu hem de yük taşıma uçağı pilotlarının greve gideceğini belirterek yolcu pilotlarının Çarşamba ve Perşembe günleri, kargo pilotlarının Çarşamba’dan Cuma gününe kadar grev yapacağını açıkladı

Sendika ücretlerin bu yıl yüzde 5.5, sonraki yıllarda enflasyonun etkilerini telafi edecek şekilde artırılmasını talep ediyor. Lufthansa pilotları 2 Eylül Cuma günü greve gitmiş, şirket Frankfurt ve Münih’teki yaklaşık 800 uçuşunu iptal etmişti.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 3

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (202 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.