Macaristan Turist Vizesi Alırken Dikkat

Macaristan turist vizesi ve diğer Avrupa ülkelerine vize alırken dikkat edilmesi gereken bir noktaya vurgu yapılıyor. Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalarda vize için başvuru yapacak kişiler dikkatli olmaları gerektiği konusunda uyarılıyor. Son yıllarda yurt dışı seyahatlerin artmasıyla birlikte vize danışmanlık şirketlerinin sayısında ciddi bir artış yaşandığı görülüyor. Hızlı artışa bağlı olarak ise alanında uzman olmayan ve tek amaçları yüksek kazanç sağlamak olan şirketlerin kişileri mağdur ettiğine dikkat çekilmektedir. 

Vize sürecinde beklenmedik bir problem ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka başvuru öncesinde kısa bir araştırma yapılması tavsiye ediliyor. Tercih edilecek olan danışmanlık şirketinin deneyimine, uzmanlığına ve danışman kadrosuna dikkat edilmesi gerekiyor. Aksi taktirde vize sürecinde yaşanabilecek bir problem seyahatin tamamen iptal olmasına dahi sebep olabiliyor. 

Yüksek Danışmanlık Hizmet Bedeline Dikkat

Vize danışmanlık hizmet bedeli adı altında olması gerektiğinden çok daha yüksek ödemelerin talep edildiği de bir diğer dikkat çeken problem olarak belirtiliyor. Vize sürecinin kişiler üzerinde yarattığı stresten faydalanmaya çalışan kişiler veya şirketler yüksek ödemeler alabiliyor. 

Marina Vize Başvuru Merkezi sektörde uzun yılların verdiği deneyim sayesinde problemsiz bir şekilde vize süreçlerini yürüttüğü ifade ediliyor. Danışman kadrosu hizmet verilen ülkelerin her birinde uzmanlaşmış olmalarıyla dikkat çekiyor. Macaristan için turist vizesi almak isteyen kişilerin aşağıda yer alan iletişim detaylarından ulaşmaları yeterli olacaktır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (229 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.