Maldivler Turist Vizesi Almadan Gidilebilir Mi?

Maldivler kendine has yapısı ve doğal güzellikleriyle Dünya’nın en güzel bölgelerinden birisidir. Güney Asya bölgesinde kalan ve bir ada ülkesi olan Maldivler, her yıl on binlerce misafiri konuk etmektedir. Türkiye’den de buraya gitmek isteyen kişiler Maldivler turist vizesi hakkında bilgi edinmektedir.

Maldivler kendine has ve tamamen turistlik bir ülkedir. Bu yüzden Dünya’dan gelen tüm turistlere ortalama olarak 30 gün boyunca kalacak olan kişilerden vize istememektedir. Yani Maldivlere vize almadan da gidebilirsiniz. Ancak Maldivler’de konaklama süreniz 30 günü geçmesi durumunda turist vizenizi almanız gerekir. Aksi taktirde istemediğiniz sorunlar ile protokoller ile karşılaşmanız mümkündür.

Maldivler Turist Vizesi Nereden Alınır?

Maldivler turist vizenizi almak zorunda değilsiniz. Ancak –yukarıda da belirtildiği gibi – 30 günü geçmesi durumunda vize almanız gerekmektedir. Vize almak için başvuracağınız adres gideceğiniz ülkenin Türkiye’deki temsilcilikleri olacaktır. Uzun bir protokol ve çeşitli gereklilikleri yerine getirmeniz ile birlikte vizenizi alabilmeniz mümkündür.

Ancak bu prosedürler ile uğraşmayarak ve hızlı bir şekilde vize alabilmeniz için Marina Vize Başvuru Merkezi'ne başvurabilirsiniz. Marina vize başvuru merkezi kısa bir süre içerisinde sizlerin talep ettiği gerekliği yerine getirecektir. Alanında uzman bireylerden oluşan ekip ile hızlı, sorunsuz ve pratik bir şekilde vizeniz elinize ulaşacaktır. Daha detaylı bilgi almak ve süreç hakkında merak ettiklerinizi sormak için iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (173 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.