Mısır Konsolosluğu Vize Bölümü Çalışma Günlerine Dikkat

Ülkemizde hizmet veren diğer ülke konsoloslukları çalışma saatleri ve günleri farklılık gösterebiliyor. Mısır vize başvurusu sürecinde konsolosluk çalışma saatleri dikkatlerden kaçmaktadır. Bir çok kişi kamu kuruluşları ile aynı saatte çalıştığını düşünmekte ve bu sebepten dolayı da süreçlerde problemler yaşanabilmektedir.

Vize danışmanları tarafından sürekli olarak konuyla ilgili olarak uyarılar yapılıyor. Seyahatlerden önce vize sürecinin mutlaka önceden başlatılması gerekiyor. Ülkelere göre vize sürecinin başlatılabileceği en erken tarih farklılık göstermektedir.

Mısır

Mısır Konsolosluğu Çalışma Saatleri

Mısır Konsolosluğu içerisinde birimlerin de çalışma saatleri farklılık gösteriyor. Güncel durumda Mısır Konsolosluğu birimlerinin çalışma saatleri şu şekildedir;

Mısır konsolosluğu hizmet saatleri;

  • Pazartesi: 09:00 – 16:00
  • Cuma: 09:00 – 16:00

MısırKonsolosluğu vize bölümü çalışma saatleri;

  • Pazartesi: 10:00 – 12:00
  • Cuma: 10:00 – 12:00

Mısır Konsolosluğu turizm bölümü çalışma saatleri;

  • Pazartesi: 10:00 – 16:00
  • Cuma: 10:00 – 16:00

Vize sürecini başlatmadan önce mutlaka yukarıda belirtilen tarihler göz önünde bulundurulmalıdır. Marina Vize Merkezi başvuru sürecinde ve sonrasında ihtiyaç duyulan tüm noktalarda yanınızda olmaktadır. Sürecin başarılı bir şekilde sonuçlanması için titizlikle tüm aşamalar uzmanlar tarafından tamamlanmaktadır. Mısır vizesi için gerekli belgeler, vize sürecinin aşamaları ve merak ettiğiniz tüm detayları aşağıdaki iletişim numaralarından öğrenebilirsiniz.

Uçak biletlerinde ve otel rezervasyonlarında son dakika değişikliği yapmak zorunda kalmamak için mutlaka belirtilen süreden önce Mısır vizesinin süreci başlatılmalı ve seyahate bir kaç gün kala problem yaşamamak için aşağıdaki iletişim numaralarından Mısır vizesi ile ilgili detaylı bilgi alınabilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 ( votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.