Mısır Turistik Vizesi İçin Başvuru Tarihi Önem Taşıyor

Mısır turistik vizesi  için başvuru yapacak olanlara uzmanlar tarafından önemli bir uyarı yapılıyor. Bilindiği üzere son yıllarda Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları yaz tatili için yurt dışını ağırlıklı olarak tercih etmeye başladı. Erken alınan uçak biletleri sayesinde Türkiye içerisinde yapılacak bir yaz tatili maliyetiyle yurt dışında da tatil yapılabiliyor olması en büyük etkenler arasında yer alıyor. 

Yurt dışı tatillerinde ise Mısır'ı tercih edenlerin sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Unutulmaz bir deniz tatilinin yanı sıra piramitler gibi tarihi mekanları da ziyaret etmek isteyen kişiler için Mısır cazip bir hal alıyor. Fakat ikili ilişkiler de herhangi bir problem bulunmasa da vize konusunda muafiyet uygulanmıyor. Türkiye'den Mısır'a turistik olarak seyahat edecek kişilerin öncelikle vize alması gerekiyor. 

Vizenin Sonuçlanması Uzun Sürebiliyor

Marina Vize Başvuru Merkezi yetkililerinden alınan bilgilere göre Mısır için yapılan turistik vize başvurularında sürecin 30 ile 90 gün arasında sürebildiği ifade ediliyor. Belirtilen süre bir çok ülkeye kıyasla oldukça uzun olduğu dikkatlerden kaçmıyor. Son dakika sürprizleriyle karşılaşmamak ve vize sürecinde problem yaşamamak için seyahat tarihinden 3 ay önce vize için başvuru yapılması tavsiye ediliyor.

Mısır'a seyahat edecek olan ve vize konusunda aklında soru işareti bulunan kişiler için aşağıda detaylı bilgi alınabilecek iletişim detayları yer almaktadır. 7 gün 24 saat iletişim kurulabilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (230 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.