Moskova’daki en başarılı restoranlar listelendi!

Forbes dergisi Rusya’nın başkenti Moskova’daki en başarılı restoranları sayfalarına taşıdı.

Dünyaca ünlü Forbes dergisinin Rusya masası tarafından geçtiğimiz sene başlatılan, Ruslar ve turistler tarafından takip edilen Moskova’daki en başarılı restoranlar listesi güncelledi. Forbes dergisinin birçok ülkede başlattığı en başarılı restoranlar yazı dizileri çok ilgi gördü. Rusya’daki listeye, Moskova'da 5'ten fazla şubesi bulunan işletmeler, otel ve müze restoranları ve yabancı franchisingler dâhil edilmedi. Sandalye başına ciro, ödüller ve doluluk kriterleri dikkate alınarak oluşturulan sıralama, restoranları üç ayrı fiyat kategorisine göre gruplandırdı. Rusya vizesi için tıklayın...

EN PAHALLIDAN BAŞLANDI!

Forbes sıralamaya herkesin gidebileceği ancak fiyatları orta kesime hitap eden restoranlardan başladı. Kişi başı ortalama 3 bin 500 ruble (332 TL) ve üzeri hesap ödenen restoranlar arasında en başarılısı Kafe Puşkin oldu. Tverskoy Bulvar üzerindeki işletmeyi Turandot, GRAND CRU, White Rabbit ve Sahalin takip ediyor.

237 VE 332 FİYATLARI ARASINDAKİ YERLER

İkinci sıralamada ise fiyatları orta ve alt kesime hitap eden restoranlar yer alıyor. 2 bin 500 - 3 bin 500 ruble (237-332 TL) arası hesap kategorisinin lideri Severyane. İlk 5'e giren diğer restoranlar Uilliams's, Dr Jivago, Probka na Tsvetkom ve Mari Vanna şeklinde sıralanıyor. 1500-2 bin 500 ruble hesap kategorisinin lideri ise Pinch. Remy Kitchen Bakery, Avocado Queen, Gorınıç ve Tehnikum bu kategorinin ilk beş sırasında yer alan diğer işletmeler. Listenin tamamına ve ayrıntılı puanlamalara derginin internet sayfasından ulaşılabilir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: [email protected]

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (200 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.