Mülakatsız Çekya Turistik Vize Alınabiliyor

Yurt dışı seyahatlerine çıkmadan önce insanların vize konusunda tedirginlik yaşadığı biliniyor. Çekya turistik vize başvurularında da sürekli olarak benzer tedirginliklerin yaşandığı belirtiliyor. Vize danışmanlık firma yetkililerinden alınan bilgilerde en çok hangi süreçte stres yaşandığı görülüyor. İstisnai bir durum da olsa vize başvurularında konsolosluklar tarafından kişiler yüz yüze mülakat için çağrılabiliyor. Mülakata çağrılan kişilerin gereğinden fazla bir şekilde stres yaptığı dikkatlerden kaçmıyor.

Çekya için turistik vize başvurularında da mülakat ihtimali bulunsa da mülakatsız bir şekilde vizenin alınması hedefleniyor. Alanında uzman bir danışmanlık şirketi aracılığıyla yapılan başvuru neticesinde mülakata çağrılma ihtimali büyük oranda düşmektedir. 

Sürecin Profesyonel Yönetilmesi Önem Taşıyor

Tahmin edileceği üzere vize başvurularında kişilerden çok sayıda belge talep ediliyor. Talep edilen belgelerin eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekiyor. Bunun haricinde temin  edilen belgelerin içerisinde yer alan bilgilerin de doğru olması sürecin pürüzsüz bir şekilde tamamlanması için kritik bir öneme sahip olduğunun altı çiziliyor. 

Marina Vize Başvuru Merkezi sahip olduğu deneyim sayesinde tüm sürecin en kısa sürede tamamlanabilmesi için büyük bir çaba sarf etmektedir. Tüm belgelerin kontrolleri defalarca yapılmakta ve emin olunduktan sonra konsolosluğa teslim edilmektedir. Bu sayede kişilerin mülakata çağrılma ihtimalleri düşürülmek istenmektedir. Tüm bunlara rağmen mülakata çağrılma durumunda kişilerin mülakata katılmaları zorunludur. 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (165 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.