Nijerya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Nijerya vizesi başvurularında genel olarak iki farklı vize hizmeti sunuluyor. Nijerya seyahatinden önce Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vize almaları gerekiyor. Uzmanlar tarafından vizelerin kalkacağına dair iddialarına karşı da gerekli açıklamalar yapıldı. Türkiye’de vize danışmanlık alanında hizmet veren lider isimlerin yaptığı açıklamalarda Nijerya ve Türkiye arasında vizelerin kaldırılması için herhangi bir çalışmanın bulunmadığı ifade edildi.

Bu sebepten dolayı da yakın süreçte Nijerya seyahat planı bulunan kişilerin son günlere bırakmadan vizelerini almaları tavsiye ediliyor. Nijerya tarafından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına 3 farklı kategoride vize veriliyor.

Nijerya Vizesi Almak Uzun Sürer Mi?

Marina Vize Merkezi internet sitesinde detayların da yer aldığı Nijerya vize bölümünde 3 farklı kategori şu şekilde karşımıza çıkıyor;

  • Nijerya Turistik Vizesi
  • Nijerya Ticari Vize
  • Nijerya Özel Ziyaret Vizesi

1 ay geçerli olarak verilen vizelerin her biri için iki farklı hizmet sunuluyor. Bunlar normal başvuru ve ekspres başvuru olarak ifade ediliyor. Nijerya için normal başvurularda vize sürecinin 7 iş günü sürdüğü belirtiliyor. Ekspres vize hizmeti kapsamında ise Nijerya vizesi almak için 2 iş günü yeterli oluyor. Fakat tüm bunlara rağmen Nijerya konsolosluğunun alacağı bir kararla sürecin uzayabileceği unutulmamalıdır. Nadiren de olsa vize sürecinin 15 iş gününe kadar uzayabildiği görülmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (186 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.