Pakistan Turistik Vize Kısa Sürede Alınabiliyor

Pakistan turistik vize almak isteyenlerin öncelikle alanında uzman ve yeterli deneyime sahip bir danışmanlık şirketinden hizmet alması gerekiyor. Vize alma süreçlerinde birçok farklı detay bulunduğundan dolayı uzmanlar sürekli olarak danışmanlık şirketlerinin önemi üzerinde duruyorlar. Son yıllarda turistik amaçlı olarak Pakistan seyahatlerinin ciddi oranda arttığı ifade ediliyor. 

Her iki ülkenin de tarihlerine bakıldığında uzun yıllardan beri devam eden dostluğun güçlenerek günümüze kadar geldiği dikkatlerden kaçmıyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının turistik amaçlı olarak Pakistan'a gitmek istemeleri durumunda öncelikle turistik vize almaları gerekiyor. 

Aynı Hafta İçerisinde Vize Hazır

Marina Vize Başvuru Merkezi tarafından verilen hizmetler ayrıcalığıyla son derece kısa bir sürede Pakistan için turistik vizenin alınabildiğine dikkat çekiliyor. Uzun yıllardan beri vize süreçlerinde başarılı işlere imza atan merkezin bünyesinde son derece deneyimli danışmanlar görev almaktadır. 

İstenilen belgelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi ve başvuru yapacak olan kişinin geçmişte yaşamış olduğu problem bulunmaması durumunda genel olarak 4 iş günü içerisinde vize alınabiliyor. Vize sürecinde karar konsoloslukta olduğundan dolayı konsolosluk kararıyla araştırma sürecinin uzayabildiği unutulmamalıdır. Bu gibi durumlarda 4 iş günü içerisinde sonuçlanamayabilir.

Daha detaylı bilgi almak ve başvuru sürecini başlatmak isteyenler için aşağıda detaylı iletişim bilgileri yer almaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (212 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.