Pegasus, Ankara-Polonya uçuşlarına başladı

Pegasus Havayolları, Ankara ile Polonya'nın başkenti Varşova arasındaki seferlerine başladı.

 

Varşova-Ankara seferleri haftada bir gün pazar günleri düzenlenecek. Bu düzenli seferler ile iki başkent birbirine bağlanacak.

Varşova, Polonya'nın tarihi ve kültürel açıdan en zengin şehirlerinden birisidir. Kraliyet Şatosu, Varşova'nın en önemli sembolik simgesidir. Kraliyet Şatosu ziyaretçilerine büyüleyici bir atmosfer sunmaktadır.

Ayrıca, tarihi Old Town (Eski Şehir) bölgesi UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alır ve Orta Çağ'dan kalma dar sokaklarıyla büyüleyici bir atmosfere sahiptir.

Varşova, aynı zamanda modern bir metropol olarak da dikkat çekmektedir. Şehir, sanat galerileri, müzeler, alışveriş merkezleri ve canlı gece hayatıyla ziyaretçilere geniş bir yelpaze sunar. Ayrıca, lezzetli Polonya mutfağıyla da ünlüdür. Pierogi (dolma hamur işi), Bigos (lahana yemeği) ve Polonya'nın ünlü tatlılarından olan Paczki, Varşova'da tadabileceğiniz lezzetler arasındadır.

 

 

 

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: [email protected]

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (246 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.