Pegasus tavan fiyatının artmasını istedi!

Pegasus CEO'su Mehmet Nane uçak bilet fiyatlarında tavan fiyat taleplerini açıkladı.

Pegasus CEO'su Mehmet Nane, Akşam Gazetesi'nden Şenay Büyükköşdere'ye verdiği röportajda uçak biletlerinde tavan fiyatın 599 TL'ye çıkarıldığını hatırlattı.

899 TL'YE YÜKSELTİLMESİNİ TALEP ETTİK

Nane, “Nisan ve mayısta yapılacak kademeli artışlarla rakamın 899 TL'ye yükseltilmesini talep ettik” dedi. Bunun tüketicinin lehine olduğunu söyleyen Nane, “Yoksa taban tavana yaklaşacak” diye konuştu.

TALEBİMİZ KABUL EDİLİRSE TABAN FİYATLAR DÜŞER

Nane tavan fiyat taleplerinin kabul edilmesi durumunda taban fiyatın yükselmesinin de önleneceğini belirterek " Hatta taban fiyat düşer de... Şu anda tavanla taban fiyat arasında yüzde 50'lik bir makas var. Tavan fiyat artmazsa taban ve tavan birleşecek, neredeyse her yere tek fiyatla uçuyor olacaksınız. Hatta 3 ay önce bilet alan da son dakikacılarla aynı fiyata uçacak." dedi.

 

Marina Vize Başvuru Merkez

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (157 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.