Romanya Transit Vize Kuralına Dikkat

Romanya transit vize konusunda bir çok kişi problem yaşayabiliyor. Günümüzde seyahat maliyetlerinin büyük bir bölümünü ulaşım giderleri oluşturuyor. Bu sebepten dolayı da bir çok kişinin aylar öncesinden uçak biletleri aramaya başladıkları biliniyor. Genel itibariyle sebebi tam olarak bilinmese de aktarmalı uçak yolculuklarının bilet fiyatları daha uygun olmaktadır. Seyahat uzmanları tarafından yapılan açıklamalarda da yolculukların daha ekonomik bir hale getirilebilmesi için aktarmalı biletlerin incelenmesi gerektiği ifade ediliyor. 

Aktarmalı biletlerde tek dikkat edilmesi gereken nokta aktarma noktasındaki ülkenin transit vize isteyip istemediğidir. Romanya, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Romanya sınırları içerisinden aktarma yapması durumunda transit vize istemektedir. Transit vize olmaması durumunda aktarma yapılması mümkün olmayacaktır.

Romanya Transit Vize Kısa Sürede Alınabiliyor

Romanya için transit vizeye gerek olduğunu bilmeyen bir çok kişinin son dakika telaşe girdiği görülüyor. Tam da bu noktada konunun profesyonellerinden destek alınması tavsiye ediliyor. Marina Vize Başvuru Merkezi sahip olduğu teknik alt yapı ve tecrübeli danışman kadrosuyla kısa sürede vize sürecini sonuçlandırabiliyor. 

1 ay geçerli olan ve 1 ay içerisinde 2 kere giriş çıkış yapılabilen Romanya transit vizesi 3 iş gününde alınabiliyor. Konsolosluk kararına bağlı olarak nadiren de olsa bu sürenin uzayabileceği unutulmamalıdır. Süre konusunda problem yaşanmaması için son zamana bırakılmadan vize işlemlerinin tamamlanması tavsiye ediliyor. 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (218 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.