Romanya Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Romanya vizesi alırken dikkat edilmesi gereken noktalar konusunda sürekli olarak uyarılar yapılıyor. Romanya vizesi için yılın her döneminde oldukça yoğun bir şekilde başvuruların yapıldığı belirtiliyor. Yapılan vize başvurularında genel olarak belge noktasında problemler yaşandığına ise vurgu yapılmaktadır. Günümüzde faaliyet göstermekte olan profesyonel vize danışmanlık şirketleri tarafından bu konuda sürekli olarak uyarılar yapılıyor.

Türkiye ve Romanya arasında gelişmekte olan ikili ilişkiler sayesinde vize noktasında büyük problemler yaşanmamaktadır. Lakin konsolosluk tarafından belge konusunda titiz davranıldığı ise dikkatlerden kaçmıyor. Danışmanlar tarafından konuya dair yapılan uyarılarda belgelerin talep edilen vize türüne uygun ve eksiksiz olması gerektiği ifade ediliyor.

Romanya Vizesi Başvurusunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Marina Vize Merkezi bu alanda faaliyet gösteren en köklü şirketler arasında yer alıyor. Danışmanları tarafından oldukça dikkat çekici bir noktaya değiniliyor. Romanya vize başvuru sürecinde kişilerin mesleklerine göre hazırlaması gereken belgelerde de farklılıklar bulunuyor. Bu sebepten dolayı  da vize başvurusu öncesinde herkesin kendisine uygun belgeleri temin etmesi gerekmektedir. Aksi taktirde vize sürecinde problemler çıkabildiğine vurgu yapılmaktadır.

Marina Vize resmi internet sitesi üzerinde yer alan vizeler sekmesinden Romanya için ayrılan bölümde tüm detaylar yer alıyor. Ayrıca aşağıda yer alan iletişim detaylarından da konuyla ilgili olarak ayrıntılı bilgi alınması mümkündür.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (195 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.