Ruanda İçin East Africa Turistik Vizesi Alınabiliyor

East Africa turistik vizesi alınması durumunda ayrıca Ruanda vizesi alınmasına gerek duyulmamaktadır. Afrika kıtasının doğu kısmında yer alan Ruanda’ya turistik amaçlı gidecek olanlar için vize konusunda büyük bir kolaylık sağlanıyor. Kısa bir süre önce başlatılan yeni vize programı sayesinde kişiler tek bir vize alarak Afrika kıtasında 3 ülkeye giriş yapabiliyor. Kenya, Uganda ve Ruanda ülkelerinin turistik amaçlı ziyaretlerinde East Africa turistik vizesi adı verilen vizenin alınması yeterli olacaktır. Bu sayede Afrika’nın doğusunda yer alan birbirinden güzel doğaya sahip 3 ülke vize konusunda problem yaşanmadan gezilebilmektedir. Doğu Afrika vizesinin alınabilmesi için konsolosluklara bizzat başvurulmasına da gerek kalmıyor.

Konsolosluk tarafından yetkilendirilen vize danışmanlık merkezleri sizlerin adına gerekli başvuruları yapabilmektedirler. Vize için gerekli belgelerin elden veya kargo yolu ile teslim edilmiş olması yeterli olmaktadır.

Doğu Afrika Vizesi Ücretleri

Marina Vize danışmanlık merkezi tarafından iki farklı Doğu Afrika vize seçeneğinin sunulduğu görülüyor. Bunlar;

  • East Africa Turistik
  • Ekspres East Africa Turistik olarak karşımıza çıkıyor.

Ekspres vize seçeneğinin normal vizeden farklı vize sürecinin daha erken sonuçlanmasıdır. Normal vize başvurularında süreç 7 iş günü sürerken, ekspres vize başvurularında sonuç 4 iş günü içerisinde alınabilmektedir. Seyahat planlarına göre iki vize arasında seçim yapılabilmektedir.

Marina Vize Merkezi danışmanlarından vize için gerekli detayları öğrenebileceğiniz iletişim numaraları aşağıda yer alıyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 ( votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.