Rusya’dan KKTC açıklaması! “Fantezi”

Rusya Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Maria Zakharova, KKTC ile ilgili açıklamalarda bulundu.  Zakharova, Rusya’nın KKTC’ye uçuş başlatacağı iddialarını yalanladı.


Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Maria Zakharova, KKTC’ye uçak seferlerinin başlayacağına dair çıkan haberleri yalanladı. Yapılan haberleri “fantezi” olarak tanımlayan Zaharova, bu konuda Rusya'nın tutumunu tekrarlamaya gerek görmediğini kaydetti.

İZVESTİYA GAZETESİ HABER YAPMIŞTI

Öte yandan TürkRus’ta yer alan habere göre, Ekim ayı ortasına doğru İzvestiya gazetesine konuşan üst düzey kaynaklar, Rusya'nın yıl sonuna kadar Kuzey Kıbrıs'la uçak seferlerini başlatabileceğini ve Lefkoşa'da konsolosluk noktası açabileceğini belirtmişti.

 

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 3

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 3

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (204 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.