Rusya otel rezervasyonunda yeni dönem

Rusya-Moskova'da otel rezervasyonu yapmak için yeni bir online platformun duyurusu yapıldı.

Moskova Turizm Komitesi'nden yapılan açıklamaya göre, nisan ayından itibaren, turistler "Russpass" adı verilen yerli sistem üzerinden otel rezervasyonu yapabilecek.

Sisteme dahil olan otellerin yüzde 5 komisyon ödeyeceğini söyleyen Moskova Belediye Başkan Yardımcısı Natalya Sergunina, sistemin Moskova dışındaki şehirlerde de işleyebilmesi için pilot proje yürüttüklerini açıkladı. BookingCom'da bu oranın yüzde 10 ila 15 arasında değiştiği belirtiliyordu.

TürkRus’ta yer alan habere göre RusspassRu adresinde İngilizce, İspanyolca ve Rusça dillerinde hizmet veren site uçak ve tren bileti rezervasyonu ve seyahat rotası oluşturma gibi konularda da hizmet veriyor.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 3

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (157 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.