Rusya Turistik Vizesi İçin Beklemeye Son

Rusya turistik vizesi almak isteyenlerin vize sürecinde yaşanabilecek problemlerden dolayı tedirgin oldukları biliniyor. Vize danışmanlık sektöründe hizmet veren kurumlar ve danışmanları tarafından Rusya vizesi için stres yaşanmaya gerek olmadığının altı çiziliyor. Gerekli şartların sağlanması durumunda her hangi bir büyük problem yaşanmadan Rusya için vize alınabilecektir. 

Kısa bir süre öncesine kadar vize başvurularında sonucun alınma süreci oldukça uzun sürmekteydi. Alt yapı sistemlerinin geliştirilmesiyle birlikte vize başvuru sonucunun açıklanma süresi de oldukça kısalmış oldu. Bu noktada vize başvurusunda tercih edilen merkezin de önemini unutmamak gerekiyor. Uzmanlar tarafından yapılan açıklamalarda kurumsallıktan uzak danışmanlık şirketlerinden hizmet alan birçok kişinin problem yaşayabildiği belirtiliyor. 

Sadece 2 Günde Rusya Vizesi Alınabiliyor

Marina Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla Rusya için ekspres vize hizmeti sunuluyor. Sunulan bu hizmet kapsamına sadece 2 iş günü içerisinde Rusya için turistik vize alınabiliyor. Özellikle seyahat planları son günlerde netleşen kişiler için ekspres vize hizmeti kurtarıcı olabiliyor. 

Ekspres vize hizmetinin haricinde normal vize başvurularında ise 5 iş günü içerisinde vizenin hazır olabileceği belirtilmektedir. Marina Vize Merkezi uzun yıllardan beri vermiş olduğu hizmetlerle farkını gözler önüne seriyor. Birçok ülke için sahip olduğu deneyim sayesinde her hangi bir problem yaşanmasına izin verilmeden vize süreçleri başarılı bir şekilde tamamlanabiliyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (188 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.