Rusya-Türkiye arasında ek sefer yapılacak

Rusya’nın Türkiye kararından sonra yaşanacak turist yoğunluğu için hem Türkiye hem de Rusya ek sefer yapacağını açıkladı. Konuyla ilgili olarak Rus havayolu şirketi Aeroflot’un sözcüsü Mihail Demin, düzenlediği basın toplantısında Türkiye'ye yönelik seferlerle ilgili açıklama yaptı.

Rusların yaz tatili için en çok tercih ettiği ülkeleri başında gelen Türkiye için uçuş yasağını kaldırdı. Öte yandan Türkiye’den de Rusya’ya gitmek isteyen binlerce Türk vatadaşı için kapılar açıldı. Konuyla ilgili olarak Rus havayolu şirketi Aeroflot’un Türkiye’ye ek uçak seferleri başlatacağı bildirildi.

RUSYA’DAN EK SEFER AÇIKLAMASI

Rus havayolu şirketi Aeroflot’un sözcüsü Mihail Demin, düzenlediği basın toplantısında, Aeroflot’un Türkiye’ye ek uçak seferleri başlatacağını duyurdu. Aeroflot sözcüsü, Antalya, Bodrum ve Dalaman'a birer, İstanbul’a ise günde iki ek sefer düzenleneceğini belirterek, talebe bağlı olarak ileride ek sefer sayılarının değişebileceğini kaydetti. Rusya, Kovid-19 pandemisi nedeniyle alınan önlemler kapsamında nisan ayı ortalarından itibaren Türkiye’ye olan uçuşları durdurmuştu.

22 HAZİRAN’DA UÇUŞLAR YENİDEN BAŞLIYOR!

Rusya Başbakan Yardımcısı Tatyana Golikova önceki gün yaptığı açıklamada, Türkiye’yi ziyaret eden Rus uzman heyetinin hazırladığı rapor temelinde, Türkiye’ye tüm uçuşların 22 Haziran itibarıyla tekrar başlatılması kararı alındığını belirtmiş, Türkiye’de hizmet sektöründeki tüm çalışanlara yönelik aşılama kampanyasının organize edildiğini ve otel çalışanlarında aşılananların oranının yüzde 60 ila 90’a vardığını ifade etmişti.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (229 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.