Rusya Vizesi Almak Zor Mu?

Rusya vizesi almak zor mu? şeklinde sorulara uzmanlar tarafından detaylı bir açıklama yapıldı. Bilindiği üzere ülkeler kendi ülkelerini özellikle yasa dışı göçmenlere karşı koruma amacıyla vize uygulaması yapıyor. Rusya da ülkemiz vatandaşlarından vize talep eden ülkeler arasında yer alıyor. Rusya’ya vizesiz bir şekilde gitmek günümüzde mümkün olmamaktadır. İki ülke arasında vize muafiyeti konusunda çalışmaların sürdüğü ise biliniyor.

Özellikle ilk kez yurt dışına çıkacak kişilerin vize noktasında büyük bir stres yaşadığı belirtiliyor. Uzmanlar, öncelikle vize konusunda stres yapmanın yersiz olduğunu özellikle vurguluyor. Vize sürecinin problemsiz bir şekilde geçirilebilmesi için alanında uzman bir danışmanlık merkezinden hizmet alınmasının büyük bir rahatlık olacağına dikkat çekiliyor. Deneyimli ve alanında uzman kişiler tarafından yürütülen vize süreci sayesinde herhangi bir problem yaşanmadan vize alınabiliyor. Kişilerin geçmiş seyahat deneyimlerine ve kişisel detaylarına bağlı olarak konsolosluk tarafından vize reddi alınabileceği ise unutulmamalıdır.

Tahmin Ettiğinizden Çok Daha Kolay Bir Vize Süreci

Vize sürecinde profesyonel bir danışmanlık hizmeti alındıktan sonra, gerekli evrakların hazırlanması esnasında oldukça dikkatli olunması gerekiyor. Evraklar içerisinde eksik veya hatalı bilgiler ile doldurulmuş bir evrak bulunması vize sürecini tehlikeye atacaktır. Geçmiş seyahat deneyimlerinde büyük bir olumsuzluk yaşanmaması durumunda Rusya için vize 2 iş günü içerisinde dahi alınabilmektedir.

Marina Vize Merkezi tarafından sunulan hizmet kapsamında turistik, ticari ve özel ziyaret vizeleri alınabiliyor. Vizelerin çeşitlerine ve talep edilen günlere bağlı olarak 2 ile 5 iş günü arasında sürecin neticeye kavuşacağı belirtiliyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (192 votes)

Yorum Ekle

İsim gerekli
E-mail gerekli

Yorum gerekli
KVKK Metin onayı gerekli!
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi - KVKK Aydınlatma Metni

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.