Rüya Ülke Hollanda Büyük İlgi Görüyor

Hollanda vizesi başvurularında her yıl meydana gelen artış gösterilen ilgiyi gözler önüne seriyor. Avrupa’nın en dikkat çekici ülkeleri arasında yer alan Hollanda son derece ilginç coğrafyası ve kültürüyle turistlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Adeta rüya gibi yerleşim planlamaları ve kanallarıyla görenleri kendisine hayran bırakıyor. Araştırmalara göre Hollanda’ya turistik amaçlı giden kişiler aradan çok zaman geçmeden tekrar ülkeyi ziyaret etmek istemektedirler. Son yıllarda Türkiye’den Hollanda’ya gerçekleştirilen turistik seyahatlerde de ciddi bir artışın yaşandığı dikkatlerden kaçmıyor. Pandemi sürecinden yeni normal hayata geçiş sürecinde de birçok kişinin Hollanda uçuşlarının başlamasını beklediği biliniyor. Ayrıca ülkede oldukça yoğun bir Türk nüfusunun da olması bu durumu tetikliyor.

Hollanda seyahatlerinin pandemi sonrasında kademeli olarak artış göstereceği ve bu süreçte vize başvurularında yoğunluk yaşanacağı ön görülüyor. Hollanda seyahati planlayanların son ana bırakmadan vize süreçlerini başlatmaları tavsiye ediliyor. Her ne kadar vize süreci ortalama 10 iş günü içerisinde sonuçlanıyor olsa da konsolosluk kararlarına bağlı olarak 15 güne kadar da uzayabildiğini unutmamak gerekiyor.

Hollanda Vize Süreci Kaç Gün Sürüyor?

Hollanda vize başvurularında talep edilen belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanması durumunda genel olarak 10 iş günü içerisinde netice alınmaktadır. Nadir de olsa sürecin 15 güne kadar da uzayabildiği görülebiliyor. Bu sebepten dolayı alanında uzman ve deneyim sahibi danışmanlık şirketlerinin tercih edilmesi kritik önem taşıyor.

Marina Vize Merkezi danışmanları tarafından uzun yıllardan beri Hollanda vize süreçleri yürütülmektedir. Problemsiz bir vize süreci için aşağıdaki iletişim numaralarından bilgi alınabilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 ( votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.