Saudi Arabistan-Türkiye uçuş sayısı artıyor!

Saudi Havayolları Grubu’na bağlı Flyadeal İstanbul uçuşlarına başladı. Flyadeal düşük maliyetli hava yolu şirketi olarak biliniyor.

Saudi Havayolları Grubu’na bağlı ucuz hava yolu şirketi Flyadeal İstanbul uçuşlarına başlıyor. Flyadeal, İstanbul-Riyad ve İstanbul-Cidde’ye uçacak. Uçuşlar iki yönlü olacak.

Flyadeal Hava Yolu şirketi Riyad King Khalid Uluslararası Havalimanı’ndan, İGA İstanbul Havalimanı’na uçacak. Uçuşlar toplamda hafta 14 sefer şeklinde düzenlenecek. Öte yandan ilk deneme uçuşu 23 Kasım Çarşamba gerçekleştiridi.

Flyadeal Hava Yolu şirketi, İstanbul dahil 27 noktaya uçuyor. Ucuz hava yolu şirketi olarak bilinen şirket ilerleyen zamanlarda Türkiye’de başka noktalara da uçacak.

İGA İstanbul Havalimanı’nda, Flyadeal ve İGA temsilcilerinin katıldığı törenle ilk uçuş kutlandı.

Törende konuşan Flyadeal CEO’su Con Korfiatis, “Bu anlaşma sayesinde Suudi Arabistan Krallığı ve Türkiye arasındaki ilişkilerin de olumlu etkileneceği kanaatindeyiz” dedi.

İGA İstanbul Havalimanı CEO’su Kadri Samsunlu ise “Türkiye ve Suudi Arabistan gibi güçlü ticaret bağlantıların olduğu iki kardeş ülkenin ekonomik ve kültürel ilişkilerini daha da kuvvetlendireceğimize inanıyoruz. Anlaşmanın her iki ülkeye ve şirkete hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 3

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: [email protected]

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (229 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.