Senegal’e Vize Gerekiyor Mu?

Senegal vizesi için başvuru öncesi kişilerin vize gerekip gerekmediği konusunda ikilemde kaldıkları belirtiliyor.Birçok ülkeyle karşılıklı olarak vizeler kaldırılıyor olsa da Senegal için vize uygulaması devam ediyor. İki ülke yetkilileri arasında yapılan çalışmalar kapsamında vize muafiyeti için gayret gösterildiği uzun süredir belirtiliyor. Fakat atılmış somut bir adım bulunmuyor. Bu sebepten dolayı Türk vatandaşlarının Senegal seyahatlerinden önce mutlaka kendilerine ve ziyaretlerine uygun vizeyi alması gerekiyor.

Senegal ve Türkiye arasında geliştirilen ikili ilişkilerin de etkisiyle vize sürecinde oldukça ensek davranıldığı dikkatlerden kaçmıyor. Konsolosluk tarafından talep edilenleri eksiksiz bir şekilde temin edilmesi durumunda vize süreci stressiz bir şekilde geçilebilmektedir. Bu noktadan danışmanlık firmasının önemi ortaya çıkıyor. Ülkelerin vize başvuru prosedürlerinde sürekli olarak değişimler meydana gelebiliyor. Değişimlerin güncel bir şekilde takip edilmesi ve talep edilenlerin detaylarını bilmek mümkün olmuyor.

Senegal Vizesi İçin Danışmanlık Şirketi Seçimi

Marina Vize Merkezi danışmanları Senegal özelinde dikkatleri üzerine çekiyor. Uzun yıllardır hizmet vermiş olmanın etkisiyle Senegal konusunda da oldukça deneyim sahibi olmaları büyük önem taşıyor. Bu sayede konsolosluk tarafından nelere dikkat edildiği bilinmekte ve süreç konsolosluk beklentilerinin talebi doğrultusunda yürütülmektedir.

Tüm bu profesyonel hizmet sayesinde geçmiş seyahat deneyimlerinde büyük bir problem olmadığı taktirde rahat bir şekilde vize alınabiliyor. Fakat tüm vizelerde olduğu gibi Senegal vizesinin sonucu konsolosluk kararındadır. Konsolosluk tarafından her zaman onay verilmeme ihtimalinin de bulunduğu unutulmamalıdır.

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (210 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.