Sierra Leone Turist Vizesi Ücreti Ne Kadar Oldu?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Sierra Leone seyahatlerinden önce vize almaları gerekiyor. Birçok kişinin tahminlerinin aksine iki ülke arasında her hangi bir vize muafiyet anlaşması bulunmuyor. Bu sebepten dolayı da Sierra Leone turist vizesi veya seyahat amacına bağlı olarak uygun vize için gerekli başvuruların yapılması gerekiyor. Genel olarak yapılan başvurulara bakıldığında ağırlıklı olarak turist vizesine başvuruların yoğun olduğu belirtiliyor. 

Sierra Leone tarafından Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına 3 ay geçerli turist vizesi verebiliyor. 1 girişli olan bu vizenin ortalama başvuru süresi 7 iş günü sürmektedir. 

3 İş Gününde Sierra Leone Vizesi İmkanı

Normal vize başvurusunun yanı sıra Marina Vize Başvuru Merkezi farkıyla ekspres turist vizesi verilebiliyor. Normal vize başvurusunun sonuçlanması 7 iş günü sürerken, ekspres vize hizmeti sayesinde sadece 3 iş günü içerisinde vize alınabiliyor. 

Özellikle zaman noktasında problem yaşayan kişiler için ekspres turistik vize hizmeti büyük bir kolaylık sağlıyor. Yazının altında yer alan iletişim numaraları üzerinden her iki vize türü için de detaylı bilgi alınabiliyor. 

Sierra Leone için turist vizesi ücretleri ise şu şekilde belirtiliyor;

  • 3 aylık ve 1 girişli turistik vize 90 dolar
  • 3 aylık ve 1 girişli turistik ekspres vize 110 dolar

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (246 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.