SunExpress dış hat için uygun fiyat sunacak!

SunExpress Hava Yolları, Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu olarak karşımıza çıkıyor. Son yıllarda yıldızı parlayan hava yolu şirketinden önemli bir açıklama geldi. Yeni başlatılan SunSave uygulaması ile SunExpress yolcularına daha avantajlı fiyat imkanları sunacak.

Koronavirüs salgını ile birlikte birçok hava yolu firması seferlerini azaltmış ve bilet fiyatlarını arttırmıştı. Yaşanan artış ile birlikte özellikle dış hat yolcuları yüksek fiyatlara bilet almak zorunda kalmıştı. Konuyla ilgili olarak SunExpress, yeni bir uygulama başlattı. Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, yolcularına uygun fiyatlarda uçak bileti sunacak.

HER AYIN ÇARŞAMBA GÜNÜ UCUZ BİLET

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan SunExpress Hava Yolları, SunSave uygulaması kapsamında yolcularına her ayın ilk çarşamba günü dış hat uçuşlarında uygun bilet fiyatları sunacak. Yolcular uygun fiyat tarifeleri üzerinden rezervasyon yapabilecek.

MİCHAEL SCHOBER, “MİSAFİRLERİMİZ TARAFINDAN YOĞUN İLGİ GÖRDÜ”

Başlatılan uygulama hakkında bilgi veren SunExpress Satış Müdürü Michael Schober, “Dünyanın en iyi tatil havayollarından biri olarak daima seyahat etmeyi daha cazip hale getirmenin ve turizme daha fazla destek olmanın yollarını arıyoruz. Nisan ayında Çarşamba günü sunduğumuz SunSave uygulaması, misafirlerimiz tarafından yoğun ilgi gördü. Şimdi ise bu uygulamayı her ay düzenlediğimiz bir indirim kampanyası geleneğine dönüştürmekten büyük heyecan duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

UYGUN FİYAT VE ÜCRETSİZ BAGAJ HAKKI

Yapılan açıklamada şu bilgilere de yer verildi: “Çarşamba gününden Cuma gününe kadar 72 saat boyunca geçerli olacak bu özel fiyat teklifini, her ayın ilk Salı gününde internet sitesi ve mobil uygulama üzerinden duyuracak olan SunExpress, aynı kanallar üzerinden geri sayım başlatarak promosyondan yararlanmak için kalan süreyi misafirleriyle paylaşacak. SunSave ile mevcut ücret tarifesine göre çok daha avantajlı fiyatlarla seyahat eden yolcular, aynı zamanda ücretsiz bagaj hakkından da yararlanacaklar. Yaklaşan SunSave günleri şu şekilde: 5 Mayıs, 2 Haziran ve 7 Temmuz.”

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: [email protected]

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (163 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.