SunExpress’ten İzmir atağı! Yeni yurt dışı uçuş rotaları eklendi

SunExpress, yurt dışı uçuş noktalarına yenilerini ekledi. Havayolu şirketi bu yıl İzmir’e ağırlık verdi.

SunExpress büyük bir kapasite artışına gitti. Yurt içini yurt dışı ile bağlayan şirket, 8’i direk İzmir’den yurt dışı olan toplam yeni 26 uçuşu listesine ekledi. Böylece SunExpress, İzmir hattında en geniş uçuş ağına ulaştı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan SunExpress CEO’su Max Kownatzki şu ifadeleri kullandı, “SunExpress olarak bu yaz, Türkiye ile Avrupa arasında şimdiye kadarki en geniş uçuş ağımız ile hizmet sunuyoruz. Bu kapsamda, İzmir’den sunduğumuz yeni rotalar ile İzmir’de de en geniş uçuş ağımıza ulaştık. İzmir’i toplamda 50’den fazla destinasyon ile hem iç hem de dış hatlarda en çok noktaya bağlayan hava yoluyuz.”

SunExpress, hâlihazırda İzmir’den toplamda 37 yurt dışı uçuşu gerçekleştiriyor. Bu yaz İzmir’den bu uçuşlara Dubai, Birmingham, Saarbrücken, Tiflis ve Edinburgh’un yanı sıra Londra-Gatwick, Venedik ve Barselona da eklendi.

İZMİR’DEN YURT DIŞINA EKLENEN YENİ ROTALAR

Barselona

Venedik

Dubai

Birmingham

Londra-Gatwick

Tiflis

Edinburgh

Saarbrücken

 

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: [email protected]

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (241 votes)

Yorum Ekle

İsim gerekli
E-mail gerekli

Yorum gerekli
KVKK Metin onayı gerekli!
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi - KVKK Aydınlatma Metni

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.