Tayland Vizesiz Ama Bu Konuya Dikkat

Bilindiği üzere ülkemiz vatandaşları için Tayland vize talep etmemektedir. Son yılların gözde tatil yerleri arasında yer alan Tayland, popülerliğini artırarak devam ettiriyor. Özellikle ülkemiz vatandaşlarının balayı için tercih ettiği de dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Sizler de son derece etkileyici doğasıyla görenleri büyüleyen Tayland’ı tatil planlarınız arasına ekleyebilirsiniz. Tayland vize gerekiyor mu? sorularına da bu yazıyla detaylı bilgi vermeyi hedefliyoruz.

Tayland özellikle yılın 12 ayı boyunca turist çekmesiyle ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra ülkenin ekonomik durumu göz önüne alındığında, ülkemizde herhangi bir 5 yıldızlı otel için ayıracağınız bütçeyle Tayland’a gidebilir ve benzersiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tayland’ın ülkemiz vatandaşlarından vize talep etmiyor olması da tercihlerin yoğunlaşmasında oldukça etkili olmaktadır. Uzmanlar tam da bu konuda oldukça önemli bir noktaya dikkat çekiyor. Her ne kadar Tayland vizesiz bir ülke olarak bilinse de süresiz bir iznin söz konusu olmadığı unutulmamalıdır. Şartları sağlayan pasaportla vizesiz olarak gidilebilen bu ülkede 30 güne kadar vize istenmemektedir. 30 günü aşan Tayland seyahatleriniz için mutlaka vize almanız gerekiyor.

30 Günü Geçen Tayland Seyahatleri İçin Vize Gerekiyor

30 günden daha fazla süre Tayland seyahati planlayanların vize almaması durumunda Tayland tarafından oldukça ciddi yaptırımlar uygulanmaktadır. Bu konuda problem yaşamamak için Marina Vize Merkezi danışmanlarından mutlaka detaylı bilgi almanız tavsiye edilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 ( votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.