THY Bilbao’ya Olan Uçuş Sayısını Arttırıyor

Türk Hava Yolları, İspanyol şehrine uçuş sayısını artırıyor.

 

 

Türk Hava Yolları'nın İspanya'nın cazip şehri Bilbao'ya yönelik hizmetlerinde bir genişleme yaşanıyor. Bu kapsamda, havayolu devi, Bilbao şehrine olan uçuş frekansını artırma kararı aldığını duyurdu. Mevcut durumda haftada beş kez gerçekleştirilen İstanbul-Bilbao uçuşları, alınan yeni kararla birlikte haftada yedi güne çıkarılacak. Bu önemli değişiklik, hem iş hem de turizm amaçlı seyahat eden yolcular için daha fazla esneklik ve seçenek sunacak.

Yeni uçuş programının hayata geçirilmesi, 31 Mart 2024 tarihinden itibaren başlayacak. Bu tarih, yolcuların planlarını daha rahat yapabilmesi için önemli bir dönüm noktası olacak. Türk Hava Yolları'nın bu hamlesi, İstanbul ile İspanya'nın kuzeyindeki önemli bir kültür ve sanat merkezi olan Bilbao arasındaki bağları güçlendirecek ve her iki şehir arasındaki ticari, turistik ve kültürel alışverişi teşvik edecektir.

Ayrıca, Türk Hava Yolları'nın global ağında önemli bir yer tutan bu yeni düzenleme, havayolu şirketinin Avrupa'daki varlığını daha da pekiştirecek ve yolculara sunduğu hizmet kalitesini artıracaktır.

 

 

 

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (224 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.