THY’den öğrenci ve öğretim görevlilerine yüzde 15 indirim!

Türk Hava Yolları (THY) yurt dışı uçuşlarıyla ilgili önemli bir anlaşma imzaladı. Anlaşma kapsamında THY, öğrenci ve öğretim görevlilerine yüzde 15 indirim sağlayacak.

THY, Türkiye Ulusal Ajansı ile önemli bir anlaşmaya imza attı. Yapılan anlaşma kapsamında yurt dışı biletlerinde öğrenci ve öğretim görevlilerine yüzde 15 indirim uygulanacak.

Anlaşma kapsamından Erasmus+, Avrupa Dayanışma programları (ESC) ve bu programlarda görevli öğretim görevlileri yararlanacak.

Akademik çalışma için yurt dışına çıkacak öğrenci ve öğretim görevlilerinin baz ücretinden yüzde 15’lik indirim yapılacak.

THY’DEN AÇIKLAMA

Konuyla ilgili olarak Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat açıklamalarda bulundu. Bolat, “Bayrak taşıyıcı olarak öğrencilerimiz ve öğretim görevlilerimizden isteğimiz hayal kurup ülkemizin geleceği için hedefler belirlemeleri ve bu yolda çalışmaktan hiç vazgeçmemeleri... Biz onları hedeflerine taşımaya daima hazırız. Türkiye Ulusal Ajansı ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğinin bu noktada onlara önemli bir destek olacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 3

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (178 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.