THY, İstanbul-Melbourne uçuşlarına başlıyor

Türk Hava Yolları'nın (THY) uçuş ağını genişletme çabaları devam ediyor. Şirket, 15 Mart'tan itibaren Avustralya'nın Melbourne şehrine düzenli uçuşlar başlatacak.

 

 

THY, bu yeni rotayla, dünya genelinde 5 kıtada 129 ülkeye ve 345 destinasyona uçarak, Melbourne ile birlikte 346. uçuş noktasını eklemiş olacak.

 

THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat'ın yaptığı açıklamada, Melbourne uçuşlarının başlatılmasının önemine değinildi. Bolat, THY'nin dünya çapında en çok ülkeye uçan havayolu şirketi olarak öne çıktığını ve bu yeni hedefin, şirketi daha çok çalışmaya teşvik ettiğini belirtti. Avustralya'nın doğal güzellikleri ve misafirperver insanlarıyla dikkat çektiğini ifade eden Bolat, THY'nin 90 yıldan fazla süredir farklı kültürleri ve insanları bir araya getirme misyonunu sürdürdüğünü ve Avustralyalı yolcuları ödüllü hizmet kalitesi ve geniş uçuş ağıyla buluşturacaklarını söyledi.

 

THY'nin Melbourne seferleri, Singapur üzerinden aktarmalı olarak gerçekleşecek.

 

 

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (161 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.