Turistik Nijer Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Nijer gezi planlarında turistik Nijer vizesi süreci büyük bir önem taşıyor. Vize almadan Nijer'e gitmek mümkün değildir. Nijer tarafından alınan kararla birlikte Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep ediliyor. Vize almak için ise direkt olarak konsolosluğa başvurmaya gerek yoktur. Bu alanda faaliyet gösteren şirketler üzerinden süreç çok daha gibi ve problemsiz bir şekilde ilerliyor. 

Alanında deneyim sahibi bir danışmanlık şirketi aracılığıyla yapılan vize başvuruları tahmin edilenden çok daha kısa sürede sonuçlanabiliyor.

Marina Vize Merkezi bünyesinde görev alan profesyonel danışmanlar uzun yıllardan beri birçok kez Nijer için vize sürecini yönetmiş olmaları ile ön plana çıkıyor. Başvuru yapılacak olan vize türüne göre talep edilen belgelerin eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi neticesinde resmi süreç zaman kaybetmeden başlatılıyor.

Ekspres ve Normal Vize Farkı

Marina Vize tarafından iki farklı vize başvuru hizmeti sunuluyor. Normal başvurunun haricinde seyahat planı son günlerde netleşen kişiler için ekspres vize hizmeti yer almaktadır.

Turistik Nijer vizesi için gerçekleştirilen normal başvuru kapsamında süreç 7 iş günü sürmektedir. Ekspres başvuru yapılması durumunda ise 3 iş gününde vize alınabiliyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi internet sitesi veya iletişim kanalları üzerinden detaylı bilgi de alınabiliyor. Her ne kadar 7 ve 3 iş günü olarak belirtilse de başvuru yapan kişilerin olağan dışı incelemeye alınması durumunda sürecin 15 güne kadar da uzayabildiği unutulmamalıdır.

4.8 / 5 (239 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.