Turistik Pakistan Vizesi Almak

Pakistan vizesi için farklı kategoriler bulunuyor. Turistik vize de bu kategoriler arasında en çok tercih edilenlerdendir. Türkiye ile Pakistan arasındaki bağların ne kadar güçlü olduğu herkes tarafından biliniyor. Tarih kitaplarına bakıldığında da Cumhuriyet öncesinde dahi Pakistan’ın her daim Türkiye ile başarılı ilişkiler içerisinde olduğu görülüyor. Geçen onca yıla rağmen ikili ilişkilerde herhangi bir bozulma yaşanmamıştır. Günümüzde birçok iş adamı tarafından Pakistan genelinde yatırımların yapıldığı dikkatlerden kaçmıyor. Ticari faaliyetlerin yanı sıra son yıllarda turistik amaçlı olarak da Türk vatandaşlarının Pakistan’a seyahat ettikleri görülüyor.

Pakistan’ın son derece ilgi çekici bir kültüre ve doğal güzelliklere sahip olması turistlerin dikkatini çekiyor. Koronavirüs salgını sonrasında da ülkemizden birçok kişinin Pakistan’a turistik amaçlı olarak seyahat edeceği tahmin ediliyor.

Pakistan Turistik Vize Ücreti

Pakistan turistik vize süresi 30 gün ile 3 ay arasında değişiklik gösterebiliyor. 1 giriş hakkı bulunan vizenin çıkma süresi ise 4 iş günü olarak belirtiliyor. Pakistan turistik vize ücreti 170 dolar olarak belirlenmiştir. Vize ücretinin içerisinde konsolosluk giderleri ve Marina Vize Merkezi danışmanlık ücretleri yer almaktadır. Bunun haricinde başka bir ödeme talep edilmemektedir. Turistik vize için gerekli evraklar ve şartlar hakkında detaylı bilgi almak için internet sitesi üzerinden vizeler bölümüne girebilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (178 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.