Türkiye’den İngiltere’ye seyahatler 4 Eylül’e kaldı

TUI İngiltere seyahatlerle ilgili devam eden belirsizlik nedeniyle yeni tatil iptallerini duyurdu.

İngiliz hükümetinin uluslararası seyahatlere yönelik 'Trafik lambası' sistemi sebebiyle yaşanan belirsizlik tur operatörlerinin iptallerini güncellemelerine sebep oluyor.

TUI İngiltere de seyahatle ilgili devam eden belirsizlik nedeniyle yeni tatil iptallerini duyurdu.

TUI'nin Florida'ya ve Meksika'nın Cancun tatil beldesine yönelik tur uçuşları Ağustos ayının sonuna kadar iptal edildi.

Ayrıca Hindistan, Endonezya, İtalya'nın Sicilya ve Sardunya, Maldivler, Mauritius, Sri Lanka, Tanzanya, Tayland'ın Phuket tatil beldesi, Abu Dabi'ye yönelik tatil uçuşları da Ağustos ayının sonuna kadar iptal edildi.

TÜRKİYE UÇUŞLARI 4 EYLÜL'E KADAR İPTAL

TUI Türkiye'nin de aralarında bulunduğu destinasyonlara yönelik tur uçuşlarını da 4 Eylül'e kadar iptal etti. Türkiye'nin yanı sıra Aruba Kosta Rika, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Mısır, İtalya (Napoli), Meksika (Puerto Vallarta) ve Tunus'a yönelik uçuşlar 4 Eylül'e kadar iptal edildi.

Ayrıca, TUI dışı uçuşlarla Kanada, Kenya, Seyşeller ve Tobago'ya tatillerde 4 Eylül'e kadar iptal edildi.

31 Ekim'e kadar uçuşların iptal edildiği destinasyonlar ise şöyle: Avusturya, İtalya ve Slovenya (Tui Gölleri ve Dağları, Tui dışı uçuşlar dahil); Bulgaristan'da Varna ve Burgaz; İtalya'da Sicilya, Sardunya, Calabria; İspanya anakarasında Almeria ve Girona; Malta (Tui dışı uçuşlar hariç) ve Karadağ.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (162 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.