Türkiye’ye Vize Uygulayan Ülke Sayısı Artacak Mı?

Koronavirüs pandemisi sonrası ülkeler arasında giriş çıkış kurallarının tekrar gözden geçirileceği tahmin ediliyor. Son günlerde özellikle bazı haber sitelerinde koronavirüs salgını sona erdikten sonra Türkiye’ye vize uygulayan ülke sayısında artış olabileceğine dair iddialar ortaya atıldı. Salgın sebebiyle insan giriş çıkışlarının sistemli bir şekilde kontrol edilmek istenmesi sebep olarak öne sürülmektedir. Öncelikle haberlerin asılsız olduğunu ve resmi kaynaklar tarafından yapılan bir açıklama olmadığı bilinmektedir. Konuya dair uzmanlar da böyle bir durumun söz konusu olmadığına dikkat çekmektedirler. İnsanların Mısır’a vize gerekiyor mu? gibi ülkelerin vize uygulamalarına dair internet aramaları yaptıkları ve vizesiz ülkelere seyahat planları yapmaya özen gösterdikleri bilinmektedir.

Vize Seyahat Sürecini Zorlaştırıyor Mu?

Seyahat planlarında insanların özellikle vizesiz ülkeleri tercih etmelerindeki ana sebep vize almanın zor olduğuna dair ön yargılardır. Marina Vize Merkezi vermiş olduğu vize hizmetiyle insanların bu konuya dair ön yargılarını kolaylıkla kırmaktadır. Her ne kadar asılsız olsa da ortaya atılan vize uygulamalarının artacağına dair haberlerin gerçek olması durumunda da alanında profesyonel merkezlerden hizmet alınması durumunda vize sürecinde her hangi bir problem yaşanmayacağı ifade edilmektedir.

Vize

Turizm ve seyahat uzmanları tarafından konuya dair yapılan açıklamalarda tatil planlarında seçim yapılırken vize konusunun ikinci veya üçüncü kıstas olarak ele alınması gerektiğini ifade ediyor. Doğru zamanlama ve doğru vize merkezi tercihi ile vize sürecinde yaşanan stresin tamamen ortadan kaldıracağının altı çizilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: [email protected]
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 ( votes)

Yorum Ekle

İsim gerekli
E-mail gerekli

Yorum gerekli
KVKK Metin onayı gerekli!
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi - KVKK Aydınlatma Metni

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.