Ucuz Mısır uçuşları için yeni havayolu şirketi kuruldu!

Mısır, turizm sektörüne ivme kazandırması amacıyla, düşük maliyetli havayolu şirketi kurdu. Egypt Air’in yan kuruluşu olarak faaliyet gösterecek Air Sphinx isimli havayolu şirketi kış aylarında uçuşa başlayacak.

Mısır Hükümeti, havayolu maliyetlerindeki artışın turizm sektörünün olumsuz yönde etkilemesinin önüne geçmek için Egypt Air’in yan kuruluşu olarak faaliyet gösterecek bir low-cost havayolu kurdu. Giza'daki Sphinx havaalanında konuşlanacak Air Sphinx isimli yeni havayolu şirketinin filosunda şimdilik birkaç Boeing 737-800 uçak bulunuyor. Kış aylarında uçuşa başlayacak şirketin filosunun genişletileceği tahmin ediliyor. İç ve dış hatlarda uçması beklenen Air Sphinx’in öncelikle Mısır’ın kaynak pazarlarına yönelmesi bekleniyor.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 3

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (158 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.