Uganda Turist Vizesi İçin Aşı Karnesi Gerekiyor Mu?

Uganda, Doğu Afrika’nın en güzel ülkelerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendine has yapısı kültürel değerleri ve doğal güzellikleriyle oldukça güzel bir ülkedir. Her yıl Türkiye’den ve Dünya’dan binlerce insan tatil yapmak ve yeni bir yer görmek için Uganda turist vizesi alarak bu bölgeye gitmektedir. Bu bölgede dilediğiniz gibi tatil yapabilir ve yeni bir kültürü tanıyabilirsiniz.

Ancak Uganda’ya gidebilmeniz için gerekli prosedürler bulunmaktadır. Birçok kişinin merak ettiği sorulardan birisi de Uganda’ya giderken aşı karnesi olması şart mıdır? Bu sorunun cevabı ise Evet, aşı karnesi olması gerekmektedir. Sadece Uganda olmamakla birlikte Afrika’nın birçok bölgesine gidebilmeniz için Sarıhumma aşı karnesine ihtiyacınız vardır. Bu aşı karnesinin olmaması durumunda Uganda’ya gidebilmeniz mümkün değildir.

Uganda Turistlik Vizesini En Kısa Sürede Alın!

Uganda turistik vizesini en kısa sürede alabilmeniz mümkündür. Günümüzde bireysel başvurular ile ortalama olarak 3 ila 5 gün içinde vize alabilmeniz mümkündür. Ancak vize başvuru kağıdında yapacağınız ufak bir hata ile bu süre oldukça uzayacaktır.

Uzun ve yorucu süreçler ile uğraşmak yerine Marina Vize Başvuru Merkezi ile irtibata geçebilir ve dilediğiniz gibi vize işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik vizeniz elinize geçebilecek en hızlı sürede sizlerle olacaktır. Aklınızda kalan sorular ve merak ettiğiniz konular hakkında bilgi almak için iletişim numaralarından arayabilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (180 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.