Ukrayna’dan Türkiye için turizm açıklamadı!

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Ulusal Savunma ve Güvenlik Konseyi toplantısında Türkiye ziyareti hakkında konuştu. Başkan Zelenskiy, Ukrayna olarak Türkiye ile turizm faaliyetlerini arttırmak istedikleri ve böylece Türkiye’ye olan desteklerini göstermek istediklerini belirtti.

Ukrayna Devlet Başkanlığı’ndan, Ulusal Savunma ve Güvenlik Konseyi toplantısında görüşülen maddeler hakkında açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy’nin Türkiye ziyareti hakkında konuştuğu belirtildi. Başkan Zelenskiy’nin Türkiye ile turizmi artırmak istediği ve böylece Türkiye’ye olan desteklerini göstermek istediği belirtildi.

ZELENSKİY, “TÜRKİYE’Yİ DESTEKLEDİĞİMİZİ GÖSTERMELİYİZ”

Öte yandan açıklamada Zelenskiy, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ülkesinin egemenliği ve toprak bütünlüğüne olan desteği için teşekkür etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukraynalı ve Türk turistler için özel şartlar hakkında görüştüklerini belirten Zelenskiy, "Ukraynalı ve Türk turist akışını artırmaktan bahsediyoruz. Özellikle şimdi birbirimize destek olmalıyız. Rusların, Rusya'dan Türkiye'ye turizmi sınırlandıracaklarını söylediğini duydunuz. Bu onların kişisel işleridir. Bence biz turizmimizi tam tersine artırmalıyız ve Türkiye'yi desteklediğimizi göstermeliyiz" ifadelerini kullandı.

VİZE ALACAKLAR ŞİMDİDEN BAŞVURMALI

Ukrayna, tatil için Türk vatandaşlarının en çok tercih ettiği ülkelerden biri olarak ön plana çıkıyor. Yaz tatilini Ukrayna’da geçirmek için vize için Marina Vize Merkezi’ne başvurabilirsiniz.

KIRIM VE KARABAĞ KONUSU

Öte yandan Dünya Gazetesi yazarı Kerim Ülker bugünkü köşesinde Rusya’nın Türkiye’ye getirdiği uçuş yasağı konusunu ele aldı. Yazıda Rusya’nın Türkiye’ye getirdiği uçuş yasağının sebebi konusunda bazı iddialar ortaya atıldı. İddialara göre Moskova’nın aldığı kararın altında artan koronavirüs vakalarının değil, Türkiye’nin, Karabağ‘ın Azerbaycan’a tekrar kavuşmasına büyük destek vermesi ve Ukrayna’nın toprak bütünlüğünü kabul etmesi olduğu ortaya çıktı.

RUSYA FEDERASYONU BAŞHEKİMİ’NDEN SİYASİ AÇIKLAMA!

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Rusya Federasyonu Başhekimi Gennady Onishchenko Türkiye'nin NATO üyeliğini, Kırım'ı Rusya'nın bir parçası olarak tanımadığını ve Ukrayna ordusu için korvet ve saldırı uçağı üretimi konusunda Türk-Ukrayna anlaşmasını hatırlattı. Onishchenko, “Bu dronlar orada bizim paramızla üretiliyor. Halkımız, sağlıklarını düşünmek istemiyorlarsa, en azından tüm bunların paralarıyla ödeneceğini düşünsünler” dedi.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (236 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.