Ürdün Turist Vizesi Almaya Gerek Var Mı?

Ürdün Turist Vizesi Almaya Gerek Var Mı?

Ürdün, Dünya’nın en güzel ülkelerinden, en doğa harikasına sahip olan ülkelerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendine has yapısı, kültürel değerleri ve siyasi konumundan kaynaklı oldukça sevilen bir ülkedir. Birçok kişi Ürdün turist vizesi alarak, Ürdün’e gitmeyi ve gezmeyi düşünmektedir Ancak bazı durumlarda vize almanıza gerek olmadığını söyleyebiliriz.

Ürdün, Türkiye ile siyasi ve kültürel ittifaka sahip olan bir ülkedir. Bu yüzden Türkiye’den gelen misafirlerini ortalama olarak 90 gün boyunca vizesiz ağırlamaktadır.  Yani 3 Ay boyunca vize almadan ülkede kalabilirsiniz. Ancak kalış süresi 90 günü geçmesi durumunda gerekli işlemlerin yapılması şarttır. Aksi taktirde planlamanızda ciddi sorunların olacağını söyleyebiliriz.

Ürdün Turist Vizesini Kısa Sürede Alın!

Ürdün Turist Vizesini kısa bir sürede alabilmeniz mümkündür. Eğer ki Ürdün’e olan ziyaretiniz 90 gün yani 3 Ay’ı geçmesi durumunda çeşitli resmi sorunlar yaşayacaksınız. Planlamanızda sorunların olmaması ve herhangi bir sorun yaşamamanız için Ürdün turist vizesi alabilirsiniz. Aldığınız vize ile birlikte Ürdün’de kalma sürenizi 6 Ay veya daha yüksek seviyeye çıkarabilmeniz mümkündür.

Ürdün turist vizesi almak için Marina Vize Başvuru Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman bireylerden oluşan ekip ile birlikte kısa sürede vizeniz kullanılmaya hazır hale gelecektir. Bireysel olarak vize başvurunuzu da yapabilirsiniz. Ancak protokollerde yanlışlık yapmanız durumunda vize alma süreniz çok daha fazla uzayacağını bilmenizde fayda var. 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (177 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.