Uygun Ücretle İsveç Turist Vizesi İmkanı

Avrupa veya dünya üzerinde her hangi bir ülkeye gerçekleştirilecek seyahatlerde maddi planlama büyük bir önem taşıyor. Seyahat alanında uzman isimler tarafından bütçe planlamasının seyahatler için ne derece önemli olduğu vurgulanıyor. Bütçenin önceden detaylı bir şekilde planlanması seyahat sırasında yaşanabilecek problemlerin önüne geçilebilmesine imkan sağlıyor. İsveç turist vizesi almak isteyenlerin son zamanlarda bir takım problemler yaşadığı belirtiliyor. 

Vize almak isteyen kişilerin vize danışmanlık şirketleriyle yaşamış oldukları problemlerden dolayı büyük bir maddi kayıp yaşanabiliyor. Özellikle danışmanlık hizmet bedelinin yüksek tutulduğu ve amatör bir işleyişe sahip şirketlerin insanları mağdur ettikleri dikkatlerden kaçmıyor. Kişiler vize için ödedikleri ücretlerin yanı sıra seyahatlerin ertelenmesi veya tamamen iptal olmasına bağlı olarak da kayıplar yaşayabiliyorlar. 

Vize Öncesi Araştırmanın Önemi

Marina Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla elde edilen bilgilere göre vize öncesi şirket seçimi öncesinde araştırma yapılması büyük önem taşıyor. Haberin kaleme alındığı tarih itibariyle İsveç'e turistik olarak seyahat edecek kişiler 150 Euro karşılığında vizelerini alabiliyorlar. Belirtilen ücretin içerisinde konsolosluk giderleri ve vize danışmanlık hizmet bedeli de yer alıyor. Bunun haricinde her hangi bir ödeme talep edilmiyor.

Vize başvurusu yapmak veya süreç ile ilgili bilgi almak isteyenlerin için aşağıda iletişim detayları yer alıyor. Online olarak da uzaktan başvuru yapma imkanı da sunulmaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (199 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.