Vanuatu Turist Vizesi Kaç Günden Sonra Gerekiyor?

Dünya’nın en güzel ülkelerinden birisi olan Vanuatu kendine has yapısı, kültürel değerleri ve coğrafi konumuyla oldukça dikkat çekmektedir. Günümüzde birçok insan bu değerleri görmek ve güzel anlar yaşamak için ülkeyi tercih etmektedir. Vanuatu turist vizesi hakkında birçok bilgiyi bu metinde bulabilirsiniz. İlk olarak Vanuatu gelişen ülkeler arasında yer almaktadır.

Turistlik anlamda da gelişebilmesi için Türkiye’den gelen misafirleri için turist vizesi istememektedir. Ancak bazı durumlarda turist vizesi alınması tam olarak şarttır. Turistlik vizesini alınmaması durumunda kişisel olarak sekteye uğrayabileceğiniz ve sorun yaşayabileceğinizin bilgisini vermekte fayda var.

Kısa Sürede Turistlik Vizenizi Alın!

İlk olarak ülke Türkiye’den gelen misafirlerinden vize istememektedir. Ancak bu vize süresi 30 gün ile sınırlıdır. Yani Türkiye’den Vanuatu’yı gitmeniz için vizeye ihtiyacınız yoktur. Süre 30 günü geçerse Vanuatu Turistlik Vizesi almanız gerekmektedir.

Turistlik vizenizi hızlı bir şekilde almak isterseniz Marina Vize Başvuru Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Vize başvuru merkezi kısa bir süre içerisinde sizlerin turistlik vizenizi almanız için tüm işlemleri yerine getirecektir. Aksi taktirde bireysel olarak vizenizi alabilmeniz mümkündür. Ancak vizenizi alırken başvurularınızda yapabileceğiniz ufak, tefek hatalar vize alma sürenizi oldukça uzatacağını unutmayınız. İşi alanında uzman profesyonellere bırakmanızı sizlere zaman ve para tasarrufu sağlayacaktır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (210 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.