Venedik-İzmir uçuşları başlıyor!

Lufthansa ve Türk Hava Yolları'nın ortak girişimi SunExpress, Venedik Marco Polo Havalimanı ile İzmir'i birbirine bağlayacak. Haftada iki uçuş, çarşamba ve pazar günleri planlanmaktadır.

SunExpress yurt içinde ise İzmir'den Adana, Antalya, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Mardin, Samsun ve Van olmak üzere dokuz noktaya bağlantılı uçuşlar gerçekleştirilecektir.

SAVE Grubu Havacılık Geliştirme Direktörü Camillo Bozzolo, "İzmir uçuşuyla Marco Polo'nun Türkiye'deki teklifini tamamlayan yeni SunExpress şirketinin Venedik Havalimanı'na gelişinden dolayı çok mutluyuz" şeklinde açıklamada bulunmuştur.

SunExpress, bu yaz sezonunda 26 yeni bağlantı ve Venedik de dahil olmak üzere 5 yeni destinasyon ile en büyük rota ve ağ genişlemesini gerçekleştirmiştir.

 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: [email protected]

 

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (192 votes)
COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.