Vietnam Turistik Vize İçin Evrak Stresine Son Verildi

Vietnam turistik vize almak isteyenlerin evrak konusunda büyük stres yaşadıkları belirtiliyor. Bilindiği üzere diğer tüm ülkelerde olduğu gibi Vietnam için de vize başvurusunda bir çok farklı belge talebinde bulunuluyor. Belgelerin hazırlık süreci ve konsolosluk tarafında kontrol edilmek için ayrılan vakitten dolayı büyük bir zaman kaybı yaşanmaktaydı. Günümüzde ise alanında uzman ve profesyonel bir şekilde hizmet veren vize danışmanlık merkezleri sayesinde evraksız bir şekilde vize alınabiliyor.

Evraksız Turistik Vize Kaç Günde Çıkıyor?

25 gün geçerli olan evraksız turistik vize bir girişli ve iki girişli olarak ikiye ayrılıyor. Bir girişli evraksız vize 7 iş günü içerisinde çıkarken, iki girişli evraksız vize ise 10 iş günü için de alınabiliyor. Konsolosluk kararına göre daha da uzun sürebildiği unutulmamalıdır. Fakat belirtilen gün sayılarından daha uzun süren durumlar nadiren yaşanmaktadır. 

Evraksız Vize İçin Neler Gerekiyor?

  • Son 10 yıl içerisinde alınmış ve vize süresinin bittiği tarih itibariyle en az 6 ay geçerliliği bulunan pasaport.
  • 2 adet 35 mm x 45 mm boyutlarında Vietnam vizesi için çekilmiş biyometrik fotoğraf.

Detaylı bilgi almak için Marina Vize Başvuru Merkezi ile iletişime geçilebilmektedir. İletişim detayları aşağıda yer alıyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (205 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.