Vize Başvurularında Yoğunluk Başlıyor

Koronavirüs pandemisi sonrasında normalleşme kapsamında Almanya vizesi gibi Avrupa vize başvurularında yoğunluk başlıyor. Haziran ayı ile birlikte Türkiye’nin de aralarında bulunduğu birçok ülkede normalleşme adımları atılıyor. Eski hayatın mümkün olmayacağı ifade edilse de yeni normal adı verilen hayata geçiş sürecinde bir takım aksaklıkların yaşanabileceği belirtiliyor. Bilindiği üzere insanlar arasında temasın minimum sayıya indirilebilmesi için alınmış birçok önlem bulunuyor. Vize başvuru noktalarında da aynı problemler yaşanabilmektedir. Bu sebepten dolayı vize başvurularında önümüzdeki günlerde yoğunluk yaşanabileceğinin altı çiziliyor. Sıkışık bir seyahat planına sahip olan kişilerin zaman kaybetmeden gerekli başvuruları yapmaları gerekmektedir.

Türk vatandaşlarının yoğun bir şekilde yaşadığı Almanya ve Fransa gibi Avrupa ülkeleri için vize yoğunluklarının yaşanmaması için zaman kaybetmeden gerekli işlemlerin başlatılması kişilerin faydasına olacaktır.

2020 Yaz Ayı Vize Başvuruları Yapılabilir

Vize başvurularında başvuru yapılabilecek zaman, kişilerin seyahat planlarına göre farklılık gösterebiliyor. Seyahat edilecek olan ülkenin vize kuralları incelendikten sonra en yakın zamanda başvuru sürecinin başlatılması gerekmektedir. Marina Vize Merkezi danışmanları aracılığıyla Avrupa ülkeleri için gerekli olan vize hizmetini alabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyim sahibi danışmanlar aracılığıyla vize süreniz düzenli bir şekilde kontrol edilmekte ve gerekli müdahaleler yapılmaktadır. Bu sayede problemsiz bir şekilde en kısa sürede alınabilmektedir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 ( votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.