Yunanistan’dan turizm atağı!

Yunanistan Turizm Bakanı Olga Kefalogianni, ülkenin turizm sektörünü ilerletmek için yeni bir strateji belirlediklerini açıkladı. Altyapı geliştirme ve yeni destinasyonların tanıtımı, bu yeni planın odak noktasını oluşturacak. 

Bakan Kefalogianni, Yunanistan Turizm Konfederasyonu (SETE) ile düzenlediği bir toplantıda, turizm sektöründe yatırımların artırılması, altyapının geliştirilmesi ve yeni turistik destinasyonların keşfedilmesi gibi öncelikleri belirtti.

Yunanistan Turizm Bakanı Olga Kefalogianni, SETE Başkanı Yiannis Paraschis ve yönetim kurulu üyeleriyle gerçekleştirdiği toplantıda, turizm sektöründeki mevcut sorunlar ve gelecek yılın önceliklerini ele aldı. Bakan Kefalogianni, yasal düzenlemelerin yapılması, yeni pazarlara erişim, rekabet gücünün sürdürülmesi, altyapının güçlendirilmesi ve özel ilgi turizmi seçeneklerinin genişletilmesi gibi konuların önemli olduğunu vurguladı.

Bakan Kefalogianni aynı zamanda turizm sezonunun uzatılması ve destinasyonların bölgesel gelişimine katkıda bulunulması konularında SETE ile yakın işbirliği içinde olacaklarını belirtti. Bu öncelikler, Yunanistan'ın turizm sektöründe sürekli büyüme ve gelişme hedeflerinin bir parçasını oluşturuyor. Yunanistan, turizm sektöründe altyapıyı güçlendirerek ve yeni destinasyonlarla çeşitlilik sağlayarak turizm potansiyelini artırmayı hedefliyor.


 

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31

Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com

Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (242 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.