Yunanistan Turistik Vize Başvuruları Yaz Döneminde Artıyor

Türkiye'nin sınır komşuları arasında yer alan Yunanistan'a tatil için gidenlerin sayısı artmaya devam ediyor. Yunanistan turistik vize başvuru sayılarına bakıldığında artışın ciddi rakamlara ulaştığı net bir şekilde görülüyor. Vize danışmanlık alanında hizmet göstermekte olan firmalardan alınan bilgilere göre Yunanistan için yapılan vize başvurularının büyük bir bölümünü turist vizeleri oluşturuyor.

Yunanistan için vize başvurusu yapan kişilerin genel itibariyle adaları tercih ettikleri ise dikkatlerden kaçmıyor. Ülkemiz mutfağına benzerlik göstermesi, benzer coğrafi yapı ve mesafenin oldukça yakın olması kişilerin ağırlıklı olarak tercih etmesinde önemli bir rol oynuyor. 

Yunanistan İçin Turistik Vize Kaç Günlük Alınabiliyor?

Yunanistan'ın Avrupa Birliği kapsamında yer almasından dolayı vize başvurularında herhangi bir şekilde süre belirtilemiyor. Başvuru yapılan vizenin geçerlilik süresi konsolosluk tarafından belirleniyor. Kişilerin maddi durumları, meslekleri ve daha önce gerçekleştirdikleri seyahatler sürenin belirlenmesinde etkili oluyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi üzerinden yapılan vize başvuruları titizlikle gerçekleştiriliyor. Profesyonel danışmanlar tarafından yürütülen süreç sonunda büyük problemler ile uğraşmadan vize alınabiliyor. Detaylı bilgi ve başvuru için gerekli iletişim bilgileri aşağıda yer alıyor.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (232 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.