Etiyopya Vizenizi En Kolay Yoldan Çıkarabilirsiniz

Seyahat etmeyi seven birisi için özellikle yurt dışı turlar giderek ilgi çekici olmaya devam ediyor. Bu turlar aracılığıyla dünya üzerinde farklı farklı yerleri görerek buraların kültürel dokularıyla yeni bir sayfayı hayatınıza ekleyebilirsiniz. Yurt dışı ziyaretleriniz, seyahatleriniz için vize işlemlerinizi Marina Vize Başvuru Merkezi olarak işlemlerinizi hızlı ve titiz bir şekilde yaparak sizlere uzman kadromuzla destek oluyoruz. Gitmeyi düşündüğünüz yer Etiyopya vizesi almanızı gerektiriyorsa bu konuda hazırlamanız gereken evraklar için konsolosluktan detaylı bilgi alarak merkezimize iletebilirsiniz. Evrak hazırlama noktasında da sizlere en hızlı ve uzman desteği sunacağımızı bilmenizi isteriz. Siz evrak ve vize işlemleri için kendiniz yormaktansa bizim uzman kadromuzdan yardım alarak kendinizi tanıyacağınız yeni kültüre ve görmek istediğiniz yeni yerleri araştırmakla zamanınızı değerlendirin.

Etiyopya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Yeni bir kültür tanımak için bir tur şirketi ile görüşerek Etiyopya’ya gitmek istiyorsanız Etiyopya vize işlemleri konusunda evraklarınızı hazırlayarak Marina Vize Başvuru Merkezimize gelerek en kısa sürede vize işlemlerinizi halledip turizm amaçlı bu ülkeyi tanımak için gidebilirsiniz. Normal vize yaptırmak istiyorsanız bu durumda 7 iş günü içerisinde vizenizin çıkacağını bilmeniz gerekir. Ayrıca daha acil bir durumunuz varsa ve daha hızlı bir şekilde vizenizin çıkmasını istiyorsanız da ekspres vize işlemleri yaptırmalısınız ve 3 iş günü içerisinde Etiyopya vize başvurunuz tamamlanarak bu ülkeye gidişinizin önü açılacaktır.

Etiyopya Vizesi Ücreti Ne Kadar?

Kendinize zaman ayırmak isteyerek turizm amaçlı bir yurt dışı gezisi düşünerek Etiyopya vize işlemlerini tamamlamak için Marina Vize Başvuru Merkezimiz ile görüşmeniz gerekmektedir. Merkezimiz size en hızlı şekilde yardım edecektir. Uzman kadromuzun profesyonel şekilde size hizmet verdiğini ve vermeye devam edeceğini bilmeniz yeterlidir. Etiyopya vize ücreti için turistik vize almak istiyorsanız 140 dolar ödemeniz gerekecektir. Vizenizin daha hızlı bir şekilde çıkması gerekiyorsa bu durumda ödemeniz gereken Etiyopya vizesi için 180 dolar ücret ödeyerek vizenizi çıkarabileceksiniz. Vize işlemleriniz merkezimiz aracılığıyla kolayca yapılmakta ve uzman kadromuz size son derece titiz ve profesyonel hizmet sunmaktadır.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

Etiyopya Ankara Büyükelçiliği

Adres: Reşit Galip Cad., Gökçek sok. No:11 G.O.Paşa Ankara

Telefon: 312 436 04 00

T.C. Moskova Büyükelçiliği

Adres: Turkish Embassy Bole Kifle Ketema, Kebele 03, House No. 018 P.O. Box 1506 Addis Ababa – Ethiopia

Telefon: +251 11 661 23 21

4.8 / 5 (164 votes)
tursab
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.