Online Pakistan Vizesi Başvurunuzu Gerçekleştirebilirsiniz

Türkiye’den yola çıkarak Pakistan’a gitmek isteyen vatandaşlarımızın mutlaka vize başvurusunda bulunmaları gerekmektedir. Ülkeye hangi amaçla gitmek istediklerine göre başvurmaları gereken vize türü de değişiklik göstermektedir. Ancak Pakistan vizesi çıkarmak istediğiniz her vize türü için online çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Marina Vize Başvuru Merkezi olarak Pakistan Vize başvurusu için online form aracılığıyla taleplerinizi almaktayız. Böylece hiçbir zorluk yaşamadan online internet üzerinden bizlere başvurunuzu göndererek hemen onaylanması için çalışmalarımıza başlıyoruz. Sağladığımız online başvuru sayesinde Pakistan Vizesi ücreti için harcamanız gereken yol, kırtasiye gibi ekstra masrafları en aza indirgemek için elimizden geleni yapmaktayız.

Online Pakistan Vizesi Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Online Pakistan Vizesi başvuru formu için yapmanız gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Pakistan Vizesi nasıl alınır?diye merak edenler için aşağıda sizlere bu formun doldurulması için izlemeniz gereken adımları paylaştık. Böylece hemen formu doldurarak sizler için her zaman çalışmaya devam eden ekibimize başvurunuzu gönderebilir ve işlemleri başlatabilirsiniz.

  • Marina Vize Başvuru Merkezi olarak sizlere sunduğumuz online formu açtıktan sonra ilk olarak; isim ve soyisim bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.
  • Sonrasında pasaportunuzda yazmakta olan numarayı ilgili kutucuğa girmelisiniz.
  • T.C. Kimlik Numaranızı girerek sizler için işlemleri başlatabilmemizi sağlamanız gerekiyor. Bu noktada pek çok kişi T.C. Kimlik numarasının girilmesinde bir güvenlik sorunun olmasından korkmaktadır. Ancak bizim sizden aldığımız bilgiler kesinlikle üçüncü bir kişiyle ya da aracıyla sizden izinsiz olarak paylaşılmamaktadır. Böylece güvenerek bu bilgiyi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  • Pakistan’da hangi şehirlere gitmek istiyorsanız; bu şehirlerin isimlerini atlamadan diğer kutucuğa doldurmalısınız.
  • Sonrasında çıkarmak istediğiniz vizeye ait bilgileri girmelisiniz. Hangi tarihten itibaren vizenin başlamasını istediğiniz, kaç girişli bir vize istediğinizi, hangi tür vize çıkarmak istediğinizi işaretlemelisiniz.
  • En son olarak da sizlere ulaşabilmemiz için işyerinize ve evinize dair adres ve telefon bilgilerinizi doğru ve eksiksiz şekilde belirterek Robot testinden geçip başvurunuzu bizlere yollayabilirsiniz.

Pakistan Vizesi Başvuru Süreci Kaç Gündür?

Pakistan Vizesi işlemleri vize türlerine bağlı olarak değişmeden en fazla 4 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu yüzden Pakistan için hızlı vize söz konusu değildir.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14

Fax: (+90) 212 530 04 31
Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

Pakistan Ankara Büyükelçiliği

Adres:İran Caddesi No:37 06700 G.O.Paşa Ankara

Telefon: (+90) 312 427 14 10

T.C. İslamabad Büyükelçiliği

Adres:Street 1, Diplomatic Enclave, G-5, 44000 Islamabad – Pakistan

Telefon: +92 51 831 98 00

4.90 / 5 (420 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.