Zambiya Turist Vizesi Ücreti Ne Kadar Oldu?

Doğu Afrika’nın en güzel ülkelerinden birisi şüphesiz Zambiya’dır. Kendine has yapısı, kültürel değerleri ve doğa harikalarıyla Afrika’nın en dikkat çeken ülkelerinden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Türkiye’den her yıl binlerce kişi Zambiya turist vizesi alarak, Zambiya’ya gitmektedir. Zambiya’ya iş seyahati veya tatil için gitmek isteyen herkesin merak ettiği bir soru da bulunmaktadır.

Sorunun "Zambiya Turist Vizesi Ne Kadar?" olduğunu söyleyebiliriz. Bilinmesi gereken önemli bir detay her ülkeye giderken alacağınız vize de farklı fiyatların olacağıdır ve bu fiyatların sürekli güncellenmesidir. 

Kısa Sürede Turist Vizenizi Alabilirsiniz!

Kısa sürede turist vizesini almak ister misiniz? Cevabınız ‘’ Evet ‘’ ise alanında uzman bireylerden oluşan Marina Vize Başvuru Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Sizlerin vize işlemlerini en kısa süre içerisinde halledip, rahat ve sorunsuz bir yolcuk yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Turist vizesini sizlerde bireysel başvurularınız ile alabilirsiniz. Ancak vize başvurunuzda yapacağınız en ufak yanlışlık sizlere bazen birkaç hafta, bazen birkaç ay geriye atacaktır. Bu yüzden Vize başvuru merkezi ile iletişime geçerek onlardan destek alabilirsiniz. Bu sayede planladığınız günde, planladığınız saatte Zambiya’ya ve diğer tüm ülkelere rahat ve konforlu yolculuk yapabilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi

Adres: Aksaray Mah. Teceddüt Sok No:19/3 Fatih, İstanbul

Telefon: (+90) 212 530 04 31
Mobil: (+90) 541 963 17 14
Fax: (+90) 212 530 04 31

Mail: info@marinavize.com
Web: https://www.marinavize.com

4.8 / 5 (168 votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.