Mısır Vizesi Kalkacak Mı?

Mısır Türkiye İş Konseyi öncesinde gündeme gelen Mısır vizesi konusunda bir gelişme olup olmayacağı merakla bekleniyor. Çünkü daha önce gerçekleştirilen konseyde vizenin kaldırılması kararı alınmış ve uzun bir süre uygulanmıştı. Şimdilerde ise Mısır bölgesine giriş yapmak için Mısır vize işlemleri gerçekleştirilmek zorunda. Çünkü Mısır vize uygulayan ülkeler arasında yer alıyor.

Her yıl Türkiye’den çok sayıda turisti ağırlayan Mısır bu yıl vize konusunda bir müjdeli haber vermeyecek gibi görünüyor. Çünkü halen Mısır vize uygulayan ülkeler arasında ve bu doğrultuda vize işlemlerinin de gerçekleştirilmesi gerekiyor. Vizenin kalkacağına dair bir gelişme olmadığından mutlaka başvurunun yapılması noktasında uzmanlar da uyarıyor.

Mısır Vizesi İçin Hangi Belgeler Gerekli?

Mısır Vizesi Örneği

Mısır Vizesi Örneği

Özellikle turizm açısından dünyanın popüler ülkeleri arasında yer alan ve Mısır Piramitleri nedeniyle her yıl binlerce turisti ağırlayan bu ülke Türkiye’ye de vize uygulamaya devam ediyor. Bu arada Mısır vizesi için gereken belgeler herhangi bir ülkeye vize almak istediğinizde hazırlamanız gereken belgelerden çok farklı değil. Halk arasında yaygın bir kanı olan çok belge istendiği ise gerçeği yansıtmıyor.

Konsolosluk Mısır vize başvurusu işlemlerini ancak eksiksiz ve hatasız bir şekilde hazırlanmış olan belgeleri sunduğunuzda kabul ediyor. Belgelerin büyük bölümünü sizin adınıza hazırlayan firmalar da mevcut. Şayet bu firmalar tercih edilirse işlemler için turist adaylarının uzun bir zaman dilimini ayırması gerekmiyor. Bu sayede vize işlemleri çok daha doğru hazırlanmış belgelerle gerçekleştirilebiliyor.

4.8 / 5 ( votes)
COPYRİGHT © 2005-2018 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.