Transfer

Transfer Süreciniz Kusursuz Olsun

Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde vize başvuruları kadar transfer süreçleri de önemlidir. Tek merkezden yönetim sağlayan Marina Vize Başvuru Merkezi sayesinde sanki o ülkenin tanınmış kişisi gibi karşılayacaksınız. 670 havaalanında hizmet veren Marina Vize Başvuru Merkezi sayesinde havaalanı karşılama transfer hizmetleri için de bize danışabilirsiniz. Sabit bir ücretlendirme tarifesi üzerinden sunduğumuz transfer hizmetleri sayesinde bütçenizi aşmadan istediğiniz lokasyona özel bir araçla transfer edilebilirsiniz. Üstelik havaalanı ya da tren istasyonunda ücretsiz bekleme imkânına da sahip olursunuz. Uçağınızın rötar yapması durumunda sizi bekleyen özel şoförünüz havaalanına indikten sonra bagajlarınızın taşınmasına yardım ederek seyahat sürecindeki yorgunluğunuzu üzerinizden atmanızı sağlar.

Son Model Araçlarla Havaalanı Transfer Hizmeti

Son model ve klimalı transfer araçları ile yapacağınız yolculuklarda herhangi bir kalkış saati beklemek zorunda kalmaz ve tanımadığınız insanlarla aynı araçlar yolculuk etmezsiniz. Her şeyin sizin kontrolünüzün altında olduğu transfer araçlarında uzun saatler süren yolculuklardan sonra rahat edebileceğiniz ve güvenle varış noktasına ulaşabileceğiniz bir süreç yaşarsınız. Varış noktanıza mümkün olan en kısa sürede ve en güvenli biçimde ulaşmanıza olanak sağlayan Marina Vize Başvuru Merkezi, hem sizin evde sevdiklerin konfor dolu bir yolculuk geçirmesini sağlar. Üstelik transfer hizmetlerini henüz ülkeye varmadan programlayacağınız için tatilinizde herhangi bir stres veya zaman kaybı yaşamazsınız. Bu da zamanı istediğiniz gibi yönetmenize yardımcı oluyor. Siz de transfer hizmetlerimizden faydalanılarak kolay bir şekilde havaalanından konaklayacağınız yere veya planladığınız diğer noktalara kolay bir şekilde varabilirsiniz.

Marina Vize Başvuru Merkezi ile Güvenli Transferler

Güvenli ve konforlu bir yolculuk için tercih edebileceğiniz transfer hizmetlerimiz, son derece makul fiyatlarla sizlere sunulur. Sabit bir kur üzerinden alacağınız hizmetlerimiz ile bütçenizi aşmadan kendinizi özel hissedeceksiniz. Uçağınız inmeden havaalanına gelen özel şoförünüz, sizi bekleyerek havaalanından karşılar ve konaklayacağınız merkeze götürür. Dönüş yolu için de tercih edebileceğiniz transfer hizmetlerimiz sayesinde otelinizden alınıp havaalanına götürülürsünüz. Daha fazla bilgi için çağrı merkezimiz vasıtasıyla bize ulaşabilir ve günün her saatinde transfer sürecine dahil olabilirsiniz.


COPYRİGHT © 2005-2024 MARİNA TURİZM BİLİŞİM TERCÜMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. TÜM HAKLARI SAKLIDIR. Gizlilik Sözleşmesi - Kullanıcı Sözleşmesi

MARİNAVİZE.COM SİTESİNDE YER ALAN TÜM METİN, RESİM VE İÇERİKLERİN TELİF HAKLARI MARİNA TURİZM'E AİTTİR. BASILI VEYA ELEKTRONİK BİR ORTAMDA İZİNSİZ KULLANILAMAZ VEYA KOPYALANAMAZ. İZİNSİZ KULLANAN KURUMLAR VE KİŞİLER HAKKINDA İLGİLİ MAKAMLAR NEZDİNDE İDARİ İŞLEMLER BAŞLATILACAKTIR.